Head Massager - Masáž hlavy

1,99 €
Dostupnosť: Ihneď k odberu
+ -

Kedy mi bude doručený darček, keď teraz objednám?

Kuriérom GLS: Pondelok 31. 10. 2016

Popis darčeka

Detaily

Head Massager je špičková antistresová masážna pomôcka, ktorá Vám pomôže uvoľniť stres, aktivuje a stimuluje vlastnú pozitívnu energiu tela.Ak máte radi masáž, ktorá u Vás dokáže vyvolať zimomriavky, tak tento produkt bude určite správna voľba. Doprajte si veľmi príjemný relax, alebo urobte radosť svojim blízkym.


Ak máte pocit, že všade okolo Vás panuje stres a rýchly rytmus života Vás ubíja, skúste relax v podobe masáže hlavy pomôckou Head Massager, ktorá dokáže stimulovať dôležité akupunktúrne body na hlave a mnoho nervových zakončení na pokožke hlavy. Tým dochádza k zníženiu psychického napätia a uvoľneniu endorfínov.
ÚČINKY :
• má upokojujúci účinok a uvoľňuje napätie, • uvoľňuje „hormóny štastia”(endorfíny) tvoriace sa v organizme, • zmierňuje depresívne nálady, • má tlmiaci účinok na migrénu a bolesti hlavy, • podporuje prekrvovanie, • stimuluje vlasové korienky (podporuje rast vlasov), • pomáha uvoľňovať stres.
POPIS : Pôvodný masážny prípravok pochádza z kultúry praobyvateľov Austrálie, ktorí podobnými prostriedkami oddávna vedeli využívať utajené zdroje energie masáže hlavy. Pri aplikácii zo začiatku naskočí husia koža, čo je známkou živej a pozornej duševnej aktivity. Súčasne je masírovaná pokožka hlavy a tým sa povzbudzuje rast vlasov.
APLIKÁCIA :
Uvoľnite sa v sede alebo v ľahu. Dlhé vlasy si voľne rozpustite, aby sa do nich masážne tykadlá Head Massageru nezamotali a dostali sa do kontaktu s citlivou pokožkou hlavy. Masér umiestnite na zátylok. Pomaly, citlivo a jemne kĺzajte tyčinkou krúživými pohybmi hore a dole po celej hlave. Okamžite prichádzajúcich kúzelných pocitov sa potom už nebudete môcť nabažiť. Použitie masážnej pomôcky Head Massager sa doporučuje i deťom, avšak len pod dozorom dospelej osoby! Masáž má trvať len tak dlho, pokým prináša príjemné pocity. Masážna pomôcka  nie je liečebným prostriedkom, ale terapeutickou pomôckou. Jej účinky sú veľmi individuálne v závislosti na osobe užívateľa. Pomocou našej masážnej  pomôcky si môžete aktivovať krvný obeh a nájsť duševnú rovnováhu. Head Massager je aj veľmi vhodný prostriedok pre oblasť erotiky a vytvárenia veľmi príjemnej atmosféry.